#2016-07-20 07:59:18 

zephyr

Użytkownik

#2016-07-20 09:20:25 

hummer

Użytkownik

Tak jak mówisz, auto kosztuje. Mimo wszystko lepiej wydać nawet więcej kasy niż pierwotnie się chciało i mieć spokój na dłuższy czas. Po kilku podejściach do tych słynnych „tańszych zamienników” odpuściłem sobie je totalnie i stawiam wyłącznie na markowe produkty. Sprawdź tu: http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Michelin. To bardzo dobry producent przynajmniej u mnie sprawdził się idealnie. Generalnie musisz się przekonać, która opcja jest dla Twojego auta najlepsza. Życie uczy że każdy samochód ma tak jakby swoje preferencje i opony które wypadają super w jednej maszynie w drugiej mogą się nie sprawdzić.
#2016-07-20 10:52:49 

MateuszRataj

Użytkownik

Kolega powyżej ma wiele racji. Też zauważyłem że poszczególne marki opon różnie wypadają w zależności od auta. To trochę złudne bo generalnie ci czołowi producenci mają bardzo dobrą jakość i wszystkie ich wyroby są na wysokim poziomie – to że dana guma nie zagrała jak chciałeś nie musi oznaczać że jest z nią coś nie halo. Po prostu Twoje auto powiedziało jej nie. Skoro tak się już dzielimy tym co się u każdego sprawdza to moim ulubionym modelem jest na tę chwilę continetal 195/65r15. Nie zamieniłbym go na żaden inny więc nawet nie próbuję eksperymentów choć znam takich co potrafią zakładać sobie zestaw innej firmy co sezon i testują. Niby można w ten sposób ale zawsze jest ryzyko. Jeszcze z rzeczy godnych polecenia muszę wspomnieć ogumienie na zimę marki Dunlop które miałem dwukrotnie i po całym ciężkim sezonie bieżnik był nadal w super stanie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015