#2016-11-03 22:42:51 

Anna.Maria

Użytkownik

Mój syn jest bardzo wybredny. A to chłopiec taki, z piątek klasy podstawówki. Do tej pory spał na takim fotelu rozkładanym i myśleliśmy, że to wystarczy do tego, żeby się dobrze wysypiał i ogólnie mu dobrze było. Ale jednak się okazuje, że niekoniecznie to jest dobre, bo coś ostatnio marudzi, że go plecki bolą. Nowe łóżko mu chcemy kupić. Jakie?
#2016-11-03 22:57:44 

Jasio2000

Użytkownik

Teraz ogóleni jest wiele łóżek dla dzieci dostępnych na rynku. Jak się postaracie to znajdziecie bez problemu najlepsze łóżka jakie tylko są dostępne na rynku. Teraz tak to wszystko poszło do przodu, że to się w głowie nie mieście i sam bym sobie takie łóżko sprawił. No ale niestety, nie ten wiek już :P
#2016-11-04 01:51:22 

Anna.Maria

Użytkownik

No ja też widzę, że są takie super rozwiązania. Jak my byliśmy młodzi to takich rzeczy nie było w ogóle. No i się spało na zwykłej kanapie, a nie tam jakichś specjalnych łóżkach. A teraz to dzieciaki mają takie wymagania, że ja nie mogę. No może naszym dzieciom można chociaż jakoś dzieciństwo ulepszyć
#2016-11-04 03:04:44 

hummer

Użytkownik

Rzeczywiście teraz są piękne łóżka dla chłopców i można tam wybrać super różne rzeczy. Na stronie bedlayn.pl znajdziesz całkiem ciekawe rozwiązania i możesz dla dziecka wybrać takie super rzeczy. Też bym swoim dzieciom zrobił taki odstrzelony pokój, ale już dorosłe są. Teraz sobie tylko mogę popatrzeć na różne rzeczy
#2016-11-04 04:56:07 

Jasio2000

Użytkownik

No tak to włąsnie jest, że potem już my na starość takie rzeczy oglądamy. Może dla wnuków już zawczasu można coś ciekawego powybierać, żeby potem nie być zaskoczonym, jak się na świecie pojawią :D Zawsze to jest jakieś rozwiązanie
#2016-11-04 07:12:46 

hummer

Użytkownik

Na wnuki to mi przyjdzie jeszcze pewnie poeczekać, ale już teraz warto wiedzieć, że cena takiego łóżka jest całkiem przyzwoita. Kiedyś mi się wydawało, że takie rzeczy to zupełnie inaczej kosztują, ale jednak jest całkiem przyzwoite to wszystko :)
#2016-11-04 08:31:03 

Anna.Maria

Użytkownik

No a ja przynajmniej już wiem co mogę kupić i jak pokój wyposażć :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015