#2016-11-28 06:34:34 

ola1984

Użytkownik

Dzień dobry. Od pewnego czasu interesuję się psychologią oraz coachingiem i ostatnio zastanawia mnie zagadnienie treningu umysłu. Czy warto cos takiego stosować i czy przynosi to pozytywne rezultaty?
#2016-11-28 08:12:37 

zephyr

Użytkownik

Mysle, że warto rozpocząć pracę nad własnym umysłem, stosując się do wskazań dobrego trenera osobistego, ewentualnie psychologa, który zna właściwe ćwiczenia i metody pracy z umysłem. Gdy nie masz przekonania, aby rozpocząć sesje z coachem czy psychologiem, wówczas możesz sięgnąc do dobrej literatury popularnonaukowej związanej z tym tematem. Na rynku jest sporo dobrych książek, które zawierają przesłania w stylu wykorzystaj swój potencjał i nie brakuje również sprawdzonych audiobooków. Audiobooki są o tyle dobre, że wiedza z nich płynąca przyswaja się o 40 procent szybciej niż z tradycyjnych, papierowych opracowań. Poza tym można ich słuchac w wielu róznych okolicznosciach.
#2016-11-28 09:24:15 

ola1984

Użytkownik

Rzadko korzystam z materiałów z formie audiowizualnej, ale tym razem może rzeczywiście sięgnę po jakiś dobry audiobook, bo na razie trudno mi się zdecydowac na wizytę u psychologa lub u coacha. Być może gdy dowiem się czegoś więcej na temat treningu umysłu z fachowych opracowań i ten temat jeszcze bardziej mnie zainteresuje, wówczas wybiorę się do specjalisty, który pozwoli mi jeszcze lepiej wykorzystać moją wiedzę na ten temat.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015