#2016-12-05 07:09:49 

servant

Użytkownik

Cześć, nasza firma organizuje często różnej maści konferencje, targi i inne imprezy. W związku z tym poszukujemy jakiejś agencji, czy czegoś takiego, która będzie z nami współpracować jeśli chodzi o zatrudnianie hostess. Zna ktoś taką?
#2016-12-05 10:07:55 

christopher

Użytkownik

Będziesz się bawić w agencje. Chcesz zaoszczędzić? Lepiej zatrudnij studentki. Ty zostaniesz z połową kasy w kieszeni, a one przynajmniej sobie zarobią trochę na życie.
#2016-12-05 12:00:07 

ola1984

Użytkownik

Bzdury takie człowieku wygadujesz, że aż mnie głowa boli. Sorry, może i jestem opryskliwa, ale to wynik doświadczeń. Współczuję sutdentom często ich sytuacji, wiem, że może nie wszyscy są leserami, ale ci, którzy do mnie przychodzili pracować jako hości i hostesy, to diabli mnie brali…
#2016-12-05 12:28:50 

11edenasty

Użytkownik

Niestety, niesposob się nie zgodzić z koleżanką wyżej. Na 5 osób zatrudnionych może 1 się przykłądała, tj mówiąc wciąż o studentach. Wobec tego sam też pogrzebałem trochę i szukałem hostess z agencji, bo jednak do promocji są one niezbęde. Wówczas trafiłem na taką stronę: http://www.hostessy.caneli.com.pl/oferta/. To profesjonaliści w każdym calu. Dziewczyny od nich brały udział w różnych imprezach, więc na pewno i Tobie pomoga.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015