#2016-12-22 02:24:25 

MateuszRataj

Użytkownik

Siadły mi amorki z tyłu w samochodzie, poza tym słychać wyraźne piski i skrzypienia, więc doszedłem do wniosku, że to zapewne tylna belka (te nasze drogi mnie dobiją…). Wiecie może, gdzie można tanio naprawić?
#2016-12-22 03:40:59 

propagandzia

Użytkownik

Zapewne u taniego mechanika :P
#2016-12-22 06:39:59 

MateuszRataj

Użytkownik

Pod warunkiem, że zna się na francuskich samochodach ;)
#2016-12-22 09:17:28 

christopher

Użytkownik

W samo sedno kolego! Francuzy niestety są dosyć nietypowymi samochodami pod tym względem i trzeba się z nimi trochę pieścić. Ale z drugiej strony… mi też strasznie podoba się Laguna Tylna belka do niej jest na pewno dostępna pod adresem http://tylnabelka.com/tylna-belka-po-regeneracji-renault-laguna/. Tam je znajdziesz w bardzo korzystnych cenach, no i z trzyletnią gwarancją. A że wszystkie najważniejsze jej elementy są już wymienione, to się to opłaca ;)
#2016-12-22 11:38:27 

servant

Użytkownik

Zgadzam się z przedmówcą. Sam, jak mechanik mi zaspiewał ile kosztuje nowa tylna belka, to zamówiłem do jego zakładu z tylnabelka.com gotowy element, to facet przecierał oczy ze zdumienia, jak zobaczył rachunek. Zamontował i teraz jeżdżę zadowolony, że mam sprawne autko :) A jeśli mechanik sam zaproponuje Ci regenerację, to stanowczo odradzam – bardzo często nie mają do tego narzędzi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015