#2017-01-09 17:18:03 

hummer

Użytkownik

Witajcie. Wyjeżdżamy na obóz, a w zasadzie na biwak. Będzie to taki tydzień na łonie natury tylko z moją ekipą. Bez telefonów, komputerów i kontaktu ze światem. Tylko my i natura. Szukam właśnie odpowiedniego wyposażenia, które by mi ułatwiło biwakowanie. Czy możecie coś polecić? Będzie mi przyjemnie, bo na rodzinę w tym nie mogę liczyć.
#2017-01-09 20:13:36 

SymbolicznA

Użytkownik

Witaj. Dlaczego nie możesz na rodzinę liczyć? Moi by mnie z domu nie wypuścili, bez uprzednich porad i zaleceń co robić, czego używać a z czego rezygnować. Taki urok nadopiekuńczych rodziców. Trochę ci zazdroszczę, też marzę o takiej wyprawie, gdzie nie trzeba się światem przejmować. Powodzenia w wyprawie.
#2017-01-09 23:06:40 

Anna.Maria

Użytkownik

Cześć. Ja też wyjeżdżałam w zeszłym roku. Pamiętam, że długo przygotowywałam się do wyprawy, a jechaliśmy z przyjaciółmi jesienią. Było chłodno, ale była to przygoda życia. Można się wiele nauczyć. Najbardziej czego mi brakowało to scyzoryka, zupełnie o nim zapomniałam. Miałam też problem z otwieraniem konserw, ale u nas był ktoś kto miał głowę na karku i dźwigał ze sobą te wszystkie przedmioty, kupował je w sklepie Mount Everest. Miłej zabawy!
#2017-01-09 23:28:58 

zephyr

Użytkownik

Siemka. myślę, że powinieneś odwiedzić dobry sklep sportowy, tutaj mają wszystko co potrzebne do kempingu i biwaku https://mounteverest.com.pl/turystyka/camping . Moim zdaniem najważniejsze są narzędzia do otwierania, nóż, ale także i latarki, bo w nocy może być problem. Najlepiej kupić sobie jeszcze taką kieszonkową latarkę, żeby nie było problemów z poszukaniem czegoś na szybko.
#2017-01-10 01:53:36 

propagandzia

Użytkownik

Ja bym się na coś takiego nie zapisała, wolę chyba jednak spa
#2017-01-10 03:04:13 

ola1984

Użytkownik

Hej. Ja bym w życiu nie zamieniła takiej dziewiczej wyprawy na spa. O wiele więcej przyjemności sprawia kontakt z naturą, lasy, jeziorka, rzeki, łąki i zwierzęta niż jakieś kąpiele. Nie ma niczego lepszego jak ognisko w gronie znajomych.
#2017-01-10 05:55:13 

Jasio2000

Użytkownik

Ja mam podobnie, też wolę lasy
#2017-01-10 08:14:29 

ptaku

Użytkownik

Ja bym na taki biwak pieszy zabrał dobre obuwie trekkingowe, bo takie jest najwygodniejsze do pieszych wycieczek.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015