#2017-01-23 04:19:56 

SymbolicznA

Użytkownik

Dzień dobry Państwu. Postanowiłam się tu ogłosić, bo mam mały problem z doborem odpowiednich mebli. Głównie zależy mi na meblach salonowych, a konkretniej na meblach RTV. Nie mam żadnej koncepcji. Mam dość dekoracyjną ścianę, rośliny i fotografie wiszące na ścianie, nie potrzeba mi wcale mebli ozdobnych, ale coś pod telewizor się przyda. Liczę na Państwa porady. Pozdrawiam.
#2017-01-23 06:25:00 

Irka

Użytkownik

Witaj. Jeśli mam byś szczera, to taka nowoczesna szafka pod TV powinna w zupełności wystarczyć. Ja mam podobnie w domu. Nie mam mebli w salonie, tylko komodę i szafkę rtv, wszystko co potrzebne mam w sypialni. W jadalni mam przeszkoloną witrynę, a na korytarzu dużą szafę przesuwną i to wystarczy.
#2017-01-23 07:20:59 

servant

Użytkownik

Witam. Jeśli mam konkretnie doradzać to myślę, że odesłałbym Panią do sklepu meble24, to taki internetowy sklep, gdzie można skompletować sobie całe wyposażenie domu bez problemu. Myślę, że dostępne tam stoliki pod telewizor przypadną pani do gustu bo są bardzo eleganckie i nowoczesne. Ja kupowałem tam meble do kuchni, w sumie to żona wynalazła ten sklep. Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości. Powodzenia
#2017-01-23 09:39:09 

Anna.Maria

Użytkownik

Cześć wszystkim. Ja w sumie szukam kilku rzeczy. Też z chęcią bym zobaczyła co polecicie jeśli chodzi o stolik pod telewizor i kino domowe. Do tego kupiłabym jeszcze jakąś ławę do narożnika, a także komodę, bo muszę znaleźć troszkę miejsca na dokumenty czy ściereczki, obrusy i inne takie pierdołki. Ktoś coś może doradzić?
#2017-01-23 10:31:00 

christopher

Użytkownik

Witam wszystkich. Myślę, że mogę pomóc. Bo wiem, gdzie można kupić niedrogie i bardzo eleganckie meble pod RTV. Sądzę, że powinniście sobie zajrzeć na stronę sklepu takiego jak https://meble24sklep.pl/meble-rtv-26. Wraz z moją dziewczyną kupowaliśmy tam pełne wyposażenie do salonu. Mamy dość duży pokój salonowy, więc szafka rtv nie była jedynym meblem. Mamy jeszcze stół z krzesłami, narożnik, stolik kawowy, ale także i wiszące półki, a także komodę, szafę i witrynę. Większość skompletowane z tego sklepu co podałem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015