#2017-01-25 02:19:26 

ola1984

Użytkownik

Co myślicie o domach strachu? Czy to bezpieczna forma rozrywki czy jednak należy podchodzić do tego z rezerwą? Ja mam mieszane odczucia. Z jednej strony bardzo chętnie wybrałabym się do takiego domu w Warszawie, ale z drugiej boję się, że sobie nie poradzę psychicznie i stanie się coś niedobrego…
#2017-01-25 04:46:53 

zephyr

Użytkownik

To jest jak najbardziej bezpieczne, jeśli organizator dobrze zadba o regulamin i będzie pilnować porządku. Na przykład zasady w Horror House w stolicy bardzo mi się podobają, są przejrzyste. Jeśli faktycznie nie dasz rady i źle się poczujesz, krzyczysz STOP i obsługa Cię stamtąd zabiera, a reszta grupy bawi się dalej. Masz pewność, że ciągle ktoś czuwa i sprawdza czy wszystko z Tobą okej.;)
#2017-01-25 05:10:08 

szwagierka

Użytkownik

Miałam te same wątpliwości.;) Ale dla osoby o normalnym stanie zdrowia raczej nie ma przeciwwskazań. Chyba, że masz choroby serca albo jesteś w ciąży, no to wtedy lepiej się wstrzymać i nie narażać zdrowia. Jeszcze ważne jest to, jakie grupy wpuszczają. Trzeba kategorycznie odizolować ludzi po alkoholu, bo ci to mogą być groźni jak się przestraszą…
#2017-01-25 06:36:10 

kit-kat

Użytkownik

Nie ma mowy, by pijanych wpuszczali do domu strachu.;) Koleżance polecam może przejrzenie regulaminu, zamieścili go na stronie internetowej https://horrorhouse.pl/ i możesz poczytać o wskazaniach, przeciwwskazaniach i tak dalej. Z tego co wiem opinie o domu strachu w Warszawie są dobre, bo jak ktoś już wyżej pisał, organizatorzy ciągle czuwają nad sytuacją.
#2017-01-25 08:29:46 

ptaku

Użytkownik

No i są ograniczenia wiekowe, poniżej 14 lat nie ma wstępu. To też jest rozsądnie pomyślane. Uważam, że warto się wybrać do domu strachu, by chociaż sprawdzić swoje reakcje. A jak ktoś się bardzo boi wszystkiego to może będzie jakaś forma terapii?
#2017-01-25 09:11:34 

Anna.Maria

Użytkownik

Byłabym ostrożna z taką terapią.:) Ale autorka wątku jest rozdarta, bo chce, ale się boi. A jak chce to na pewno da radę. Nie powinno się brać udziału w takich seansach, gdy się po prostu nie ma na nie ochoty.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015