#2017-02-13 00:05:23 

servant

Użytkownik

Szukam osób, które mają jakieś doświadczenie w obsłudze specjalnych podnośników do unoszenia i przewożenia osób niepełnosprawnych. Konkretnie chodzi mi to, który typ podnośnika jest najbardziej funkcjonalny, a które są najmniej wygodne w obsłudze.
#2017-02-13 01:25:33 

propagandzia

Użytkownik

Co prawda osobiście nie obsługiwałam takiego sprzętu, ale widziałam jak to działa. W szpitalu, w którym pracowałam, były takie podnośniki na kółkach, sterowane pilotem. Ogólnie to strasznie dużo z tym zabawy było i pielęgniarki używały ich tylko wtedy, gdy pacjent był bardzo ciężki.
#2017-02-13 02:45:06 

christopher

Użytkownik

Widziałem cos takiego na basenie w niemczech. Akurat nie byłem przy tym, gdy ktos z tego korzystał, ale taki podnośnik byl zamocowany przy suficie. Przypuszczam że to było zrobione dla starszych osobób, które nie mogly wejsc czy wyjsc z basenu po drabinkach.
#2017-02-13 05:02:56 

SymbolicznA

Użytkownik

Wydaje mi się, że te stacjonarne, mocowane do ściany podnośniki dla niepełnosprawnych są lepsze, bardziej stabilne no i nie zajmują miejsca. Tutaj masz link do firmy, która chyba produkuje takie podnośniki http://www.meva-podnosniki.pl/. W ofercie mają ich mnóstwo typów. Od tych klasycznych na kółkach, po te bardziej specjalistyczne, na szynach mocowanych do sufitu i na wysięgnikach mocowanych do ściany.
#2017-02-13 06:45:53 

Anna.Maria

Użytkownik

Najbardziej funkcjonalne są te na kółkach, bo możesz przewieźć pacjenta z miejsce na miejsce. Uzywjac stacjonarnego podnośnika mozesz tylko podnieść pacjenta z łozka i przesadzic go na wózek. Te stacjonarne podnosciki najlepiej sprawdzają sie w lazienkach, na basenach i na salach gimnastycznych, w osrodkach rehabilitacyjnych
#2017-02-13 08:59:12 

christopher

Użytkownik

Nie uzywałem takich podnośników, ale wiem jak to działa. Wiem też, że można je znaleźć w sklepie firmy MAZAMED w Łodzi. To sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym. Teraz nie pamiętam na jakiej ulicy, ale jak sobie przypomnę, to dopisze.
#2017-02-13 10:20:05 

szwagierka

Użytkownik

Ja kupiłam mojej mamie taki podnośnik do wanny. Jest bardzo z niego zadowolona. Wcześniej żeby wyjść z wanny to musiał jej ktoś pomóc, a teraz jest samodzielna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015