#2017-02-23 06:13:32 

MateuszRataj

Użytkownik

Moja dziewczyna narzeka że ma bardzo zniszczone włosy ale wydaje mi sie ze mimo to nic nie robi zeby to zmienić. Męska ręka musi sie zabrać za ten temat i znaleźć rozwiazania :). Jakie wiec kuracje znacie albo co stosujecie? Tylko żeby to naprawdę działało, pozdrawiam.
#2017-02-23 06:49:38 

propagandzia

Użytkownik

Trzeba poszukać dobrych specyfików w profesjonalnych sklepach kosmetycznych. Nie mówię o drogeriach ale np floslek.pl, jeden z najlepszych i sprawdzony sklep z preparatami najwyższej jakości za nieduże pieniadze, pzdr
#2017-02-23 09:15:06 

MateuszRataj

Użytkownik

Mogę prosić jakiś dokładniejszy link, bo niestety znalazłem dużo róznych produktów a nie chce wybrac niewlasciwego?
#2017-02-23 11:56:56 

Anna.Maria

Użytkownik

Cześć! Najlepsza kuracja na zniszczone włosy, nawet bardzo łamliwe, rzadkie, albo cienkie to https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/229,wlosy_kuracje.html. Przetestowałam na sobie, wiekszosc moich znajomych tez spróbowała i trzeba przyznać że to rzeczywiście działa. Włosy szybko się odbudowują, stają się grubsze, gęstsze i puszyste. Jestem bardzo zadowolona z efektów i cieszę się że znalazłam ten specyfik bo inaczej to bym sie chyba na łyso ogoliła :P.
#2017-02-23 12:21:21 

MateuszRataj

Użytkownik

Dziękuję bardzo :). W oczy rzuciła mi się bardzo dobra cena, nie myślałem że za takie pieniadze kupię coś naprawdę działającego. Tym bardziej jeszcze raz dziekuje i serdecznie pozdrawiam. Dobrze zrobiłem że tu napisałem :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015