#2017-03-07 02:26:14 

propagandzia

Użytkownik

Dzień dobry. Jestem zainteresowana wykonaniem podłogi z marmuru w siedzibie mojej firmy. A wy co myślicie na temat takiego rozwiązania? Znacie może wartego polecenia producenta posadzek marmurowych?
#2017-03-07 03:14:10 

SymbolicznA

Użytkownik

Moim zdaniem marmur na podłodze jest ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym, chociaż nie każdemu może się ono podobać. Ważne, żeby podłoga pasowała do wystroju całego pomieszczenia i wpisywała się w jego stylistykę.
#2017-03-07 05:11:46 

11edenasty

Użytkownik

Tez tak uważam. Ja akurat należę do zwolenników posadzek z kamienia i marmur na podłodze mam zarówno w domu, jak i w siedzibie mojej firmy. W domu zdecydowałem się na podłoge marmurową w łazience, kuchni oraz przedpokoju, natomiast u mnie w firmie niemal we wszystkich pomieszczeniach jest podłoga marmurowa. Firma, która wykonała u mnie te posadzki jest znanym producentem wyrobów z kamienia. O swojej ofercie podłóg informuje ona na swojej stronie internetowej http://www.poznan.onyxmarmury.pl/podlogi/. Uważam, iż jest to solidne, warte polecenia przedsiębiorstwo, a jego wyroby spisują się w budynkach bardzo dobrze.
#2017-03-07 06:16:06 

MateuszRataj

Użytkownik

Ja również korzystałem z oferty firmy Onyx S.C.. Jej przedstawiciele wykonywali u mnie posadzki kamienne we wnętrzu oraz na zewnątrz budynku. Na zewnątrz posadzki zostały przez nich zaimpregnowane, dzięki czemu są dodatkowo zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków.
#2017-03-07 06:58:53 

propagandzia

Użytkownik

No więc prawdopodobnie i ja zdecyduje się na posadzki marmurowe od tej firmy. A jakie wyroby kamieniarskie oprócz podłog ma ona jeszcze w swojej ofercie?
#2017-03-07 07:40:32 

11edenasty

Użytkownik

Z tego co wiem, to przedsiębiorstwo oferuje również schody wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, obudowy kominkowe, parapety oraz różne inne elementy wykończeniowe i dekoracyjne.
#2017-03-07 10:23:28 

MateuszRataj

Użytkownik

Poza tym jeszcze specjalnością firmy są elewacje z różnych rodzajów kamienia. Do wykonywania swoich produktów firma wykorzystuje nie tylko marmur, ale również takie rodzaje kamienia, jak: granit, piaskowiec, konglomerat oraz trawertyn.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015