#2017-03-07 08:54:05 

świeczka

Użytkownik

Rozglądałam się po sieci za balsamami i masłami do ciała. Ostatnio miałam masło na bazie kakao, ale poza tym to widziałam, że tam były jakieś substancjie konserwujące, tj. sztuczne i niezbyt mi się to spodobało. A teraz trafiłam pod ten adres: http://freshandnatural.pl/produkty/balsamy-i-masla-do-ciala/ i szczerze mówiąc nie wiem, co myśleć o tych kosmetykach. Widzę, że nie są drogie, więc to jest plus, a czy są dobre?
#2017-03-07 10:20:39 

kropka

Użytkownik

Widzisz, akurat kosmetyki Fresh&Natural to jedne z najlepszych, jeśli nie najlepsze kosmetyki naturalne dostępne na polskim rynku :) Jak sama zauważyłaś, są dosyć tanie, a przy tym szalenie skuteczne :) wiem, bo sama z nich korzysta.
#2017-03-07 10:31:06 

propagandzia

Użytkownik

Ja również jestem zwolenniczką firmy Fresh and Natural. Reglarnie korzystam z ich kosmetyków, dzięki nim zresztą kondycja mojej skóry znacznie się polepszyła. Jest dużo bardziej jędrna, lepiej ukrwiona. Dzięki nim znów się czuję, jakbym miała 20 lat :) Wyciągają z owoców i innych naturalnych składników wszystkie dobroczynne substancje i stosują w kremach i balsamch :)
#2017-03-07 12:18:24 

świeczka

Użytkownik

Ooojjjj. Ja tamten czas bardzo miło wspominam :) Okej, to mam nadzieję, że na mnie też podziałają i zamawiam je :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015