#2017-03-22 09:00:28 

Anna.Maria

Użytkownik

Cześć! Powiedzcie mi, czy warto zdecydować się na nakręcenie filmu reklamowego za pomocą drona? Tzn. wynająć firmę, która tym się zajmuje. Słyszałam, że jest to teraz modne, ale nie bardzo potrafię sobie to wyobrazić. Jak z jakością takiego filmu? I w ogóle z montażem, ujęciami itd. Czy gra warta świeczki, czy to tylko bajer?
#2017-03-22 10:33:38 

zephyr

Użytkownik

Hej, skoro pytasz to znaczy, że nigdy takiego filmu nie widziałaś:) polecam Ci zajrzeć na stronę dronacademy.pl oni specjalizują się właśnie w kręceniu dronem filmów i moim zdaniem są najlepsi. Jak dla mnie najlepsza w kręceniu filmu dronem jest dynamika, ujęcia przestrzeni i taka lekkość bijąca z produkcji, mnie się po prostu to bardzo podoba:)
#2017-03-22 12:15:37 

Anna.Maria

Użytkownik

Dziękuję bardzo za opinię i namiar na firmę. Przejrzę chętnie ich portfolio:)
#2017-03-22 12:37:03 

hummer

Użytkownik

Cześć! Też myślę, że dronem dzisiaj jest możliwość stworzenia świetnego filmu reklamowego, wystarczy spojrzeć tutaj http://dronacademy.pl/filmy-reklamowe co proponują, jak dla mnie to poziom na miarę XXI wieku. Ludzie przyzwyczaili się do tego, że filmy sa dynamiczne i doskonałej jakości, więc oni właśnie takie filmy robią. Sama informacja o 4K robi wrażenie.
#2017-03-22 13:12:00 

propagandzia

Użytkownik

My mamy na stronie firmowej taki 50sekundowy filmik, spot reklamowy i odkąd go dodaliśmy mamy dużo więcej zapytań ofertowych. Tak że wg mnie zdecydowanie się to opłaca. A w czasie kręcenia najlepsze było to, że panowie owszem przyszli ze scenariuszem który napisali wg naszych wytycznych, ale w czasie kręcenia byli całkowicie elastyczni i dawali jeszcze swoje pomysły, dzięki czemu film jest naprawdę niesamowity.
#2017-03-22 13:24:21 

servant

Użytkownik

Tam na stronce mają umieszczony przykład filmu reklamowego, wiec sama widzisz jaki to jest poziom. Wygląda to jak normalny fabularny film. Moim zdaniem dużym plusem jest tet też profesjonalny dynamiczny montaż, a wiec bardzo dobrze zrobione przejścia między ujęciami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015