#2017-04-02 22:19:10 

SymbolicznA

Użytkownik

Dzień dobry, chciałabym zamówić ładny blat z granitu do łazienki. Robiony na wymiar, z porządnego granitu. Możecie mi coś polecić?? Jakiegoś dobrego producenta takich rzeczy czy coś takiego? Będę wdzięczna za pomoc i polecenia wszelkie!
#2017-04-03 00:08:58 

świeczka

Użytkownik

A zaglądałam sobie może kiedyś na te stronę: http://mcgranit.pl/pl/galeria/category/8-blaty-kuchenne? U nich zamówisz piękny blat granitowy lub marmurowy, naprawdę robią porządne rzeczy z kamienia, trwałe i bardzo ładne i estetyczne także szczerze polecam.
#2017-04-03 01:53:52 

hummer

Użytkownik

A jak niby zrobić coś nietrwałego z granitu kiedy to taki dobry i mocny materiał jest?? Blaty granitowe po prostu same w sobie są bardzo trwałe i solidne, wiec słaby to wyznacznik niby przemawiający na korzyść tej firmy…
#2017-04-03 03:13:17 

świeczka

Użytkownik

Oj proszę pana… Niech mi pan uwierzy, że wszystko idzie zrobić byle jakie i niesolidne, a sam granit często okazuje się naprzykład nie do końca prawdziwym granitem. A w tej firmie nie ma takich obaw, to prawdziwi profesjonaliści jeśli chodzi o blaty i schody z kamienia. I ma się pewność, że wszystko jest najwyższej jakości, że jak się zamawia blat z granitu to się dostanie prawdziwy granit , a jak zamówisz blat marmurowy to na pewno będzie to marmur prawdziwy. Także niestety nie u każdego można mieć taka pewność, a w tej firmie zdecydowanie wie się w co się inwestuje pieniądze i naprawdę opłaca się im zaufać. Mało kto się tak zna na pracy w kamieniu jak oni, naprawdę robią w tym już długi czas z tego co wiem i na ich stronie też zdjęcia obejrzeć można jakie to ładne prace wykonują.
#2017-04-03 05:30:17 

SymbolicznA

Użytkownik

No dobrze, zgadzam się z panią że nie wszystko co z granitu musi być porządne dlatego właśnie szukam sprawdzonej firmy, która się zajmuje blatami granitowymi właśnie… tylko skąd pewność że ta firma co poleca mi pani jest właśnie sprawdzona i godna zaufania?? I że to ja powinnam wybrać??
#2017-04-03 08:29:23 

świeczka

Użytkownik

No jak to skąd , stad że przecież sama ja wypróbowałam! Zamawiałam u nich blaty granitowe do łazienek obydwóch, robione na wymiar. Naprawdę piękne i dopracowane, jak dla mnie to zasługują one zdecydowanie na miano dzieł sztuki! No i mamy od nich w kuchni też blaty tylko że z marmuru, wiec nie sprawdziłam ich raz a nawet dwa i to pod trochę rożnym kątem. No i też dostałam te firmę z polecenia, a ja sama jak już się zdecydowaliśmy na blaty z marmuru i granitu to przejrzałam wiele rożnych ofert i sprawdziłam przeróżne firmy, które się zajmują tym tematem i jak dla mnie naprawdę, nie było nikogo lepszego.
#2017-04-03 11:15:14 

SymbolicznA

Użytkownik

No i o to tylko mi chodziło, żeby wiedzieć że to już sprawdzona na pewno firma, dziękuje bardzo za polecenie w takim razie!
#2017-04-03 12:44:41 

świeczka

Użytkownik

No nie ma za co proszę pani, naprawdę nie ma za co, przetestowałam to się dziele. Co mi szkodzi przecież :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015