#2017-04-04 05:08:26 

kropka

Użytkownik

Hej, proszę o wypowiedzi osoby z doświadczeniem w remontach co z materiałów elektrycznych bedzie potrzebne jeśli chce poprowadzić światło po suficie i przesunąć gniazdka? Pytam bo coś mi nie pasuje z wyliczeniami mojego elektryka. Pozdrawiam.
#2017-04-04 05:40:36 

Jasio2000

Użytkownik

Powinien to powiedzieć elektryk, w zasadzie powinien nawet zamówić bo za to bierze pieniadze. Jeśli chcesz sama szukać to polecam hurtownię liko-sklep.pl, gdzie kupisz tanio i w bardzo dobrej jakości. Mam w domu włączniki, gniazdka, przewody, bezpieczniki - wszystko u nich zamawiane i nie mam powodów do skarżenia się na co kolwiek.
#2017-04-04 07:53:02 

hummer

Użytkownik

Podpisuję się pod opinią kolegi, bo jakościowo produkty są bardzo porządne a ceny niskie. Hurtownie znam od wielu lat i powiem szczerze że byle czego w ofercie nie mają. Dziś zamawiałem mufy rozdzielcze w bardzo dobrych cenach wiec moze też ci sie przydadzą - http://liko-sklep.pl/manufacturer/ergom. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-04 08:08:35 

kropka

Użytkownik

Dzięki, a jak myślicie ile to moze kosztować co opisałam wyżej?
#2017-04-04 09:32:06 

Jasio2000

Użytkownik

Elektrycy cenią się różnie, poza tym z tego co napisałaś nie da się podać nawet jakiś ludzkich widełek. Umawiaj sie z elektrykami, słuchaj co maja do powiedzenia i wybierz jakiegoś porządnego. Z tego co piszesz to miedzy nami moge ci doradzic ze nie potrzebny jest specjalista z papierami bo za licznikiem to już Twoje sprawy, wiec mozesz sobie wziackogos kto sie po prostu zna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015