#2017-04-20 22:37:51 

zephyr

Użytkownik

Cześć, tak jak w tytule tematu szukam firmy doświadczonej w organizacji imprez pracowniczych na terenie Wrocławia. Proszę o wszystkie propozycje jakie się wam przyjdą na myśl, mogą być same numery telefonów czy adresy. Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-21 00:50:03 

ola1984

Użytkownik

Jeżeli interesują Cię dobrze zorganizowane imprezy firmowe Wrocław jest chyba najlepszym miejscem bo oprócz fajnych lokali i stosunkowo wielu atrakcji nie brakuje też fachowych organizatorów jak np http://inspiro-event.pl/. Robią kawał dobrej roboty bo ludzie zawsze swietnie sie na nich bawią i angazują się w atrakcje i konkursy. Co do cen to zależy czego sobie bedziesz zyczyc ale stawki mają lepsze niż konkurencja. Pozdrawiam.
#2017-04-21 03:25:42 

szwagierka

Użytkownik

Pracuję w firmie która czesto korzysta z usług Inspiro i musze przyznać że imprezy są bardzo dobre i nigdy niczego na nich nie brakuje. Nigdy nie byłam szczególnie rozrywkowa, na studiach może 5 razy poszłam do klubu ale tu miałam do czynienia z zupełnie innym podejsciem do tematu :)
#2017-04-21 05:10:58 

kit-kat

Użytkownik

Czyli jakim? Bo mi się wydaje że kazdy idzie na taki spęd żeby się nawalić i wrócić do domu. Na konkursy i jakieś zabawy zwykle piszą się desperaci albo ludzie którzy już totalnie się nudzą. Niestety to są moje doświadczenia. Może nie było mi jeszcze dane brać udziału w czymś sensownym.
#2017-04-21 06:35:24 

szwagierka

Użytkownik

Zgaduje że u was nikt się tymi imprezami nie zajmuje tylko szef daje kase i sami wszystko załatwiacie?
#2017-04-21 07:17:27 

kit-kat

Użytkownik

Mniej wiecej. Wiem do czego pijesz... dlatego jeszcze raz podkreślę że to tylko moje doświadczenia. Słyszałem że są przedsiebiorstwa które naprawde dbaja o swoich pracowników i robią eventy z prawdziwego zdarzenia ale szybciej zmienie prace niż tego sie doczekam w tej firmie.
#2017-04-21 10:09:47 

szwagierka

Użytkownik

Nie trzeba od razu zmieniać pracy tylko zagadać z szefem żeby wynajął kogoś do organizacji. Nie jest to drogie a imprezy wyglądają zupełnie inaczej. Wszyscy na tym skorzystają bo wam z barków zejdzie załatwianie wszystkiego, a szef bedzie mial pewnosc ze tym razem impreza wyjdzie tak jak powinna.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015