#2017-04-25 00:25:16 

ola1984

Użytkownik

Cześć. Na badaniach w przedszkolu wyszło że mój synek ma wadę wzroku, poszłam oczywiście od razu do okulistki która wykonywała badania, porozmawiałam i dostałam recepte na okulary. Nie są aż tak bardzo mocne ale chciałabym się dowiedzieć czy są szanse że wada się zmniejszy albo całkowicie zniknie? Co trzeba robić żeby tak się stało? Proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.
#2017-04-25 02:07:58 

zephyr

Użytkownik

Przede wszystkim trzeba pójść z dzieckiem do dobrego okulisty. Nie twierdzę że tamten był zły ale lepiej przejść się np tu - macromedica.pl/okulista-dzieciecy-warszawa/ żeby miec pewność że to na pewno wada wzroku i jak ją leczyć żeby z wiekiem malała a nie pogłębiała się. Z dziećmi jest ten problem że one same nie znają jeszcze swojego organizmu i nie wiedzą co im jest ani jak to przekazać dorosłym. W tym miejscu pole do popisu ma lekarz którego umiejetnosci dogadania sie z malym pacjentem są kluczowe.
#2017-04-25 03:43:06 

szwagierka

Użytkownik

Święte słowa, chodziłam przez kilka miesiecy z córką do ortopedy bo ewidentnie kulała, ale jak się okazało wszystko było w porządku. Po prostu chciała nauczyć się tańczyć jak baletnica :]. Nie pytajcie mnie o związek miedzy kuleniem a baletem bo do dzis tego nie rozumiem.
#2017-04-25 04:28:23 

Anna.Maria

Użytkownik

Można wiedzieć gdzie chodziłaś do ortopedy?
#2017-04-25 06:16:05 

szwagierka

Użytkownik

Chodziłam do macromedica.pl/ortopeda-warszawa/ bo mają bardzo dobrych i polecanych specjalistów a usługi są niedrogie. Pomagają nie tylko dzieciom, dorosłym także i szczerze przyznam że ne bardzo widzi mi się chodzić gdziekolwiek indziej. Jakby co to pytaj, pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-25 07:02:10 

kit-kat

Użytkownik

Cześć, odnośnie tej przychodni to słyszałem że można u nich zrobic USG 4d dziecka, ale na stronce nie moge znaleźc informacji. Ktoś był i mógłby napisać jak ocenia?
#2017-04-25 09:58:21 

SymbolicznA

Użytkownik

Wszystkie informacje odnośnie USG w 4d masz na http://macromedica.pl/usg-3d-4d/. Mam tam lekarza prowadzącego ciążę, na usg też chodzę tak często jak tylko można żeby monitorować stan dziecka i jestem bardzo zadowolona z tych badań. Widać że lekarze przykłądają się do wyników i nie mają problemów z interpretacją.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015