#2017-05-02 08:59:57 

servant

Użytkownik

Od kilku miesięcy bezowocnie próbuję sprzedać swoje auto. Stwierdziłem, że mam tego dosyć więc teraz chcę go sprzedać do skupu. Ogólnie jestem z Bydgoszczy i znalazłem tu kilka skupów, sam jednak nie jestem pewien, czy to któryś z nich będzie w ogóle dobrą opcją. A Wy macie większe rozeznanie? Lepiej gdzieś dalej jechać?
#2017-05-02 11:11:08 

SymbolicznA

Użytkownik

Powiem Ci, że w Bydgoszczy jako tako żadnego skupu nie znam. Za to znam dojeżdżający do Bydgoszczy skup aut. Mówię o firmie spod tego linka: http://auta-skup.com/9/skup-aut-bydgoszcz. Miałam podobną sytuację, jak Ty. Moj dziadek w końcu dal za wygraną i oddał swój stary samochód mnie, żebym go sprzedała. A że zainteresowanie przez dłuższy czas było nikłe, to wtedy odezwałam się do nich. Oni nie widzieli żadnego problemu, co więcej, udało mi się go sprzedać za więcej, niż chciałam w ogłoszeniu.
#2017-05-02 12:16:03 

christopher

Użytkownik

Ktoś ewidentnie nie wyczuł interesu na takim wozie, dlatego nie chceli go kupić ;) Ja również mogę polecić firmę Autokasacja u Jacka, bo mają doskonałe ceny. To jest tak, że oni kupują nawet spalone samochody, zawsze coś potrafią sobie wyłuskać z tych pojazdów dla siebie, przy czym traktują swo-ich klientów zupełnie uczciwie.
#2017-05-02 12:28:56 

servant

Użytkownik

W sumie… jak pomyślę, to mój grat jeszcze działa względnie bezawaryjnie, tyle, że straszy. To mo-że rzeczywiście uda mi się u nich sprzedać go za niezłą cenę? Się zboaczy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015