#2017-05-15 18:58:01 

ola1984

Użytkownik

Witajcie. Własnie zaczęłam planowac eventy promocyjne mojej firmy i doszłam do wniosku, że przyda mi się funkcjonalny telebim. Sądzę, że wyświetlany na nim obraz znacznie podniesie atrakcyjność planowanych przeze mnie wydarzeń. Gdzie wynajmę telebim na tego typu spotkania?
#2017-05-15 21:17:01 

szwagierka

Użytkownik

Ja poszukiwałam niedawno funkcjonalnych telebimów na eventy promocyjne i znalazłam ciekawą ofertę w Internecie. Tobie również polecam zapoznanie się z informacjami i zdjeciami zamieszczonymi pod adresem internetowym www.ledcity.pl/portfolio/eventy-promocyjne/. Bardzo możliwe, że ta oferta przypadnie Ci do gustu :)
#2017-05-16 00:04:39 

ola1984

Użytkownik

No przyznaję, że podoba mi się ta propozycja. Widze, że znajduja się tam rózne telebimy, zarówno montowane na metalowej konstrukcji, jak i na przyczepie. Mnie raczej bardziej odpowiadają te na przyczepie. Czy miałas może okazję korzystać z takich mobilnych telebimów?
#2017-05-16 01:48:11 

szwagierka

Użytkownik

Miałam okazję korzystac z różnego rodzaju telebimów, zarówno mobilnych, jak i zewnętrznych oraz wewnętrznych. Mobilne telebimy faktycznie mogą być dla Ciebie najlepsze, gdyż są praktyczne, łatwe w obsłudze i nie zajmują zbyt wiele miejsca. Poza tym można je dowolnie przestawiać z miejsca na miejsce.
#2017-05-16 04:03:02 

ola1984

Użytkownik

Aha, a jakie są warunki wynajmu tych telebimów? I ile wynosi cena wypozyczenia jednego ekranu?
#2017-05-16 05:24:29 

szwagierka

Użytkownik

Szczegółowe informacje odnośnie wynajmu telebimów znajdują się na stronie internetowej www.ledcity.pl/wynajem-telebimow/. Są tam również dane kontaktowe firmy, która oferuje wynajęcie telebimów na róznego rodzaju wydarzenia, m.in. koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe i religijne oraz eventy promocyjne. Znajdziesz tam również szczegóły dotyczące samych telebimów do wynajęcia. A sprawa ceny za wynajem jest indywidualną kwestią do uzgodnienia.
#2017-05-16 08:04:35 

ola1984

Użytkownik

Dzięki, wobec tego skontaktuje się z tą firma i zapytam, czy jest mozliwość skorzystania z ich oferty w niedalekim terminie. Nie ukrywam, ze koszt wynajmu ma również dla mnie istotne znaczenie.
#2017-05-16 09:33:20 

szwagierka

Użytkownik

Z tego co słyszałam, ceny wynajmu telebimów oferowanych na wynajem przez te firmę nie są wygórowane. A jeśli chodzi o dostępność telebimów mobilnych, to również mysle, ze nie powinno być z tym problemu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015