#2017-06-08 05:32:41 

zephyr

Użytkownik

Witam serdecznie. Mam pewien problem związanych z roletami do swoich okien. Ogólnie będę je wymieniał w całym domu, ale ostatnio zagospodarowałem także poddasze i są 2 okna dachowe, do których także chciałbym rolety. Żaluzje jakoś mnie nie rajcują kompletnie, a i moje dziecko, które mieszka pod dachem, też mówiło, że woli rolety. Czy można kupić w ogóle takie do okien dachowych, żeby nie zwisały? ;)
#2017-06-08 06:28:42 

ola1984

Użytkownik

Pewnie, że są. One mają specjalne prowadnice dzięki którym zawsze są przy oknie, niezależnie od tego pod jakim kątem okno jest zamontowane. Musisz dobrze poszukać, na pewno znajdziesz w sklepach.
#2017-06-08 09:19:23 

kit-kat

Użytkownik

Też kiedyś miałem problem jak szukałem rolet do okien dachowych w Poznaniu, naprawdę długo poszukiwałem. Szczerze Ci powiem, że najbardziej spodobała mi się oferta firmy Sundeco, mają właśnie swój sklep na terenie Poznania, więc możesz osobiście podjechać. Urzekła mnie jakość wykonania. Rolety niby nie były drogie i trochę się obawiałem, a tu miłe zaskoczenie. Pracownicy profesjonalnie pomagają przy wyborze, możesz dokładnie zamówić pod wymiar, a i mają własny montaż u klienta. Polecam skorzystać bo rolety dachowe trochę trudno się montuje, przynajmniej według mnie.
#2017-06-08 11:21:00 

zephyr

Użytkownik

Dziękuję za sugestię. Powiedz mi proszę jeszcze czy duży mają wybór materiałów? Moja żona pewnie jak tam wpadnie to będzie wydziwiała znając ją ;)
#2017-06-08 11:31:28 

kit-kat

Użytkownik

Nie zdziwię się, jak ją zagną przy kolejnych wymaganiach odnośnie rolet. Tak było z moją drugą połówką, też kapryśna, a bez problemu wybraliśmy tam rolety.
#2017-06-08 12:32:23 

szwagierka

Użytkownik

Ja tylko wtrącę żebyś na materiały zwrócił uwagę, niektóre trudno się doprowadza do czystości…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015