#2017-06-12 00:36:46 

ola1984

Użytkownik

Podpowiecie mi, gdzie najlepiej się zgłosić w celu przygotowania animacji reklamowych? Zależy mi na fajnych, kreatywnych pomysłach i ładnym, estetycznym efekcie, ale też przy okazji dobrych i konkurencyjnych cenach. Możecie mi polecić gdzie najlepiej się w tym celu zgłosić? Będę bardzo wdzięczna za pomoc i różne polecenia!
#2017-06-12 02:41:41 

szwagierka

Użytkownik

Nie wiem czy można stwierdzić, że kreatywne i w niskiej cenie idzie w ogóle kiedykolwiek w parze… Ci wszyscy co sobie tam wymyślają te wszystkie kreatywne rzeczy to zazwyczaj ceny mają jak z kosmosu…
#2017-06-12 04:25:19 

zephyr

Użytkownik

I bardzo dobrze, nie tylko praca fizyczna jest ciężka. Umysłowa też, czasami wydaje mi się, że nawet bardziej. A jak widzę takie pytania, że ma być super i tanio to mi się śmiać chce… Najlepiej za darmo może jeszcze, eh.
#2017-06-12 05:23:30 

ola1984

Użytkownik

Nie tanio i nie za darmo, ale w konkurencyjnej cenie. Nic chyba w tym dziwnego, że nie chcę przepłacać, prawda??
#2017-06-12 07:39:50 

Anna.Maria

Użytkownik

No raczej, że nic dziwnego. Nie rozumiem po co kolega i koleżanka wyżej musieli się doczepić do tego, ale ok. Takie gadanie, byle gadać… Ale żeby nie iść tym samym tropem co oni to podpowiem Ci, że jeśli chodzi o animacje reklamowe to cennik tej firmy na pewno Cię zainteresuje: http://crazycat.studio/oferta/animacje-reklamowe/. Mają naprawdę fajne projekty już na swoim koncie, ceny bardzo konkurencyjne i głowy pełne pomysłów.

#2017-06-12 10:17:53 

ola1984

Użytkownik

O, dziękuję Ci bardzo za podrzucenie i pomoc. Wygląda to naprawdę fajnie, i ich strona jest sliczna i mają ciekawe realizacje już na koncie. Dzięki wielkie za namiary, niedługo pewnie się z nimi skontaktuję :D
#2017-06-12 11:25:36 

Anna.Maria

Użytkownik

Nie ma problemu, szczerze polecam! Naprawdę fajnae kreatywne studio zajmujące się animacjami różnego rodzaju. Jak potrzebuje jakiegoś animowanego spotu czy reklamu to zgłaszam się tylko do nich, bo mam pewnośc, że zrobią dla mnie coś naprawdę ekstra :) No i jak nie mam dokładnego pomysłu to pomagają ugryźć temat i wykreować super wizję, co też jest mega istotne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015