#2019-09-06 11:57:40 

świeczka

Użytkownik

Poszukuje sprawdzonego serwisu ASO Renault, który przeprowadzi gruntowną kontrolę stanu technicznego mojego niemłodego już autka i usunie usterki, bo z tego co widzę cos szwankuje, ale nie wiem co, być może silnik... Który serwis polecacie?
#2019-09-06 13:59:06 

propagandzia

Użytkownik

Trudno mi zarekomendować konkretny serwis Renault, bo posiadam auto innej marki, mogę natomiast polecić Ci ciekawy portal, który zawiera informacje o dobrych serwisach ASO Renault, Mercedesa i Toyoty. Adres tego portalu to Serwisyaso.pl. Tam powinnaś znaleźć interesujący Cię salon w poblizu swojego miejsca zamieszkania.
#2019-09-06 15:19:51 

Anna.Maria

Użytkownik

Ja kojarzę ten portal, bo niedawno wyszukałam tam autoryzowany serwis Mercedesa w Poznaniu, który znajduje się przy ul. Św. Michała. W tym autoryzowanym serwisie Mercedesa w Poznaniu udało mi się doprowadzić samochód do porządku po niegroźnym (na szczęscie) wypadku, w którym uczestniczyłam.
#2019-09-06 16:07:55 

Jasio2000

Użytkownik

Ja również znam ten portal. Natknąłem się na niego, gdy szukałem informacji o róznicy miedzy autoryzowanymi stacjami obsługi a niezaleznymi warsztatami. Potem znalazłem tam dane serwisu aso Renault w Poznaniu, który ma siedzibe na Kazimierza Wielkiego. Przekonałem się, że to świetny salon aso Renault Poznań dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi i zapewnia szeroki wachlarz usług.
#2019-09-06 18:40:04 

świeczka

Użytkownik

Dzięki za wszytskie odpowiedzi. Chętnie odwiedzę ten serwis w Poznaniu, bo mieszkam w województwie wielkopolskim.
#2019-09-06 19:11:00 

hummer

Użytkownik

W Wielkopolsce nie brakuje też innych serwisów aso godnych odwiedzenia. Ja ze swej strony mogę polecić aso Renault z siedzibą w Luboniu. W tym salonie aso Renault szybko wymieniono mi zużyte częsci na oryginalne i teraz moje kilkuletnie Renault Clio śmiga jak nowe :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015